Klubová výstava mopsů 6.5.2OO6 - Zámek Kozel

Jako již po několikátý se naše klubová výstava mopsů konala v krásném prostředí zámku Kozel, Šťáhlavy.Výstavní kruhy jsou umístěny do jedné místnosti zámku. Prostor je to velmi krásný,ale škoda toho, že kruhy pro vystavování nejsou zrovna moc velké a tak při početnější třídě se  psi musejí rozdělovat na několik skupin. Koberce, kterými byli pokryty výstavní kruhy byli dost špatně položené a tak psi, lidi, rozhodčí často o spoje a rohy koberce zakopávali. :-(. Na tuto výstavu jsem se velmi těšil protože byl pozván zahraniční rozhodčí. V poslední době  v ČR posuzují mopse jen asi tři rozhodčí, kteří se neustále střídají. Velmi lituji vystavovatele, kteří potřebují splnit podmínky na šampiona ČR a k tomu potřebují  posudky alespoň od třech rozhodčích.Ne vždy se podaří a tak máte někdy posudky jen od dvou rozhodčích, počet splněn ,ale je Vám to na nic. Ještě , že jsem na každé výstavě(k neoblibě některých lidí....) a tak naši psi mají více šancí podmínky šampiona splnit. Jaké bylo ovšem nemilé překvapení, že před uzávěrkou jsem zjistil, že nakonec budou rozhodčí dva.Druhý rozhodčí nikdy bohužel nebývá ze zahraničí a tak radost z nového a" nezaujatého"  posuzování byla pryč.Škoda :-(. Ale i tak výsledky našich psů byli dobré(samozřejmě k nelibosti některých přihlížejících, kteří to dali najevo) a o to nás výsledky velmi potěšily. A jak jsme dopadli?

Celkem bylo na výstavu přihlášeno  94 psů !    
    
Kruh č.1 - p. Redlicki Miroslaw - PL

posuzoval:  psi-tř.mladý, mezitřída, otevřená,šampioni 
                     feny-mezitřída, otevřená,šampioni

Aleks iz Strogino - Výborný 2
Ch. Dharma Do´Di´Bug By Teaseltail- Výborný 1, CAC,KLUBOVÝ  VÍTĚZ !!!!!!


Ch. Dharma Do´Di´Bug By Teaseltail -"Archi"
Archi :-)Archi :-) 
Děkuji p. Redlickemu za skvělé umístění  našich psů :-)     
                 

Kruh č.2 - p.Milan Raba -ČR

posuzoval : psi - tř.puppy, dorost 
                     feny-tř.puppy, dorost, mladý


Halina Pibaro - Výborná 2        


Na této výstavě byl předveden i náš pár mopsů , který v konkurenci třech párů obsadil krásné 1.místo !!! a pokračuje s vyjímkou výstavy v Praze  ve skvělých výsledcích. :-))) Na výsledky výstavy v Praze se můžete podívat také v předešlých reportážích. 

Více foto snad o trochu později od našeho kamaráda p. Miloslava Novotného, který zajištoval profesionální  fotografie z výstavy(určitě budou lepší než foto z CD svod plemeníků :-)