ČESKÝ  ŠAMPION-ŠAMPIONU  2OO5 -  7.1.2OO6  PRAHA

Letošní ročník soutěže šampion-šampionů se konal ve velmi krásném, a pro tuto velmi atraktivní a krásnou soutěž  majestátném místě.Do této soutěže se započítávají výsledky ze všech národních a mezinárodních výstav v minulém roce. Mohou se přihlásit všichni psi , kteří jsou v majetku občana ČR.Z přihlášených psů se podle bodů vybere z každé skupiy FCI pět nejlepších a stanový se pořadí. Při samotném slavnostním odpoledni a večeru  určí 9-ti členná porota opět pořadí z těchto pěti psů. Z vybraných deseti vítězů jednotlivých skupin  pak porota složená z rozhodčích a VIP hostů vybere podle nich toho nejlepšího, který se stane absolutním vítězem soutěže. Do letošní soutěže se nám nominovali hned 3!!!! psi (nejvíce ze všech majitelů,další majitel měl dva a pak již po jednom psu :-). Za skupinu FCI III se nám nominovala  hrubosrstá foxterierka Ch.Haly Star Franke a to na čtvrtém místě, a za skupinu  FCI IX to byla  fenka mopse Jch. Flora Pibaro na pátem místě a fenka lhasa apso Multi Ch. Aféra Pibaro na prvním místě :-). Slavnostní odpoledne začínalo ve 14h a začalo jít do tuhého. Nejprve se přestavily skupiny FCI 1-6. Pak byla krátká pauza vyplněná doprovodným programem, a pak se předtavily skupiny 7-11. Při tomto představovaní rozhodčí udělovali body, které se sečetly a stanovilo se pořadí vítězů v jednotlivých skupinách. A jak jsme dopadli??   Skvěle!!!! :-))).
Fenka Haly Star Franke obsadila krásné 3.místo!
Fenka Flora pibaro obsadila 5.místo (bohužel se jí po celodením pobytu na soutěži , hluku reproduktorů a záři světěl nechtělo moc chodit :-(()
Fenka Afera Pibaro obsadila skvělé 1.místo !!!!!!!!!!!
Musím podotknout, že jediní dva mopsové , kteří se v historii této soutěže probojovali do finále byl náš MultiCh. Fatman Dog-Lome (loni na krásném třetím místě!) a letos jeho dcera Jch. Flora Pibaro. Pro lhasu Aféru to byl skvělý výsledek, protože byla do této soutěže přihlášena poprvé (její věk je 2,5 roku) a podařilo se jí porazit mnohonásobného vítěze, který je již  jako inventář této soutěže , maltezáček MultiCh. Paper Man Mary Evan pí. Kupicové.
Absolotním vítězem se stal překrásný  a skvěle předvedený pes plemene rhodeský ridgeback jménem Ascot Alta Mirano, maj.Marek Vlček                     .
Celý program byl ukončen velkým (proti loňskému roku malým :-))) )  rautem a poté diskotékou, kde jsem měli možnost ,přes vánoce nabrané kila vypotit :-))). Na závěr nějaké fotografie pro nás z velmi úspěšného dne :-)))Skupina FCI III-   Ch. Haly Star Franke
 

Skupina FCI IX - Jch. Flora Pibaro


Skupina FCI IX- MultiCh. Aféra Pibaro


Na soutěž se s náma jel podívat i náš výstavní dorost import z Ruska Alex iz Strigino :-), který možná také jednou bude v takové soutěži hájit naše barvy :-)))


Mnoho dalších fotek a výsledku můžete vidět na stránkách našich přátel
www.bohemia-acro.com