Speciální výstava  Klubu chovatelů malopočetných plemen  psů 22.10.05-Ml. Boleslav

Jen pár kilometrů od našeho domova se konala speciální výstava KCHMPP ,a proto jsme neváhali a na tuto výstavu přihlásili našeho australského ovčáka "Sanyho". Počasí nám přálo, bylo krásně slunečno a tak jsme si výstavu  dost užili. 

 
Australský ovčák - posozuvala  MVDr.Ridarčíková Gabriela (SK), celkem přihlášeno 11 psů

Shallow River´s Wesan Tepa - Výborný 1, Vítěz třídy mladých

Tato výstava se konala jako  krajská, proto se na této výstavě zadával pouze titul Vítěz třídy, Krajský vítěz.,ale protože pro ausralské ovčáky byla tato výstava povinná do chovu tak se Wesan zúčastnil :-)

V záverečných soutěžích Wesan obsadil krásné druhé místo  v soutěži Nejlepší mladý pes-r.BIS Junior pes!!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Na této výstavě se také konala Speciální výstava tibetských terierů se zadáním titulů-Cajc,Cac, Vítěz speciální výstavy, Bob.Na této výstavě jsem předváděl psa Báry Bláhové, který pochází z velmi kvalitní chov stanice pí Pravdové -  Taschi Bodjul (která na této výstavě obsadila krásné třetí místo v soutěži chovat.stanic)

 Měl jsem radost, že prezentace psa Jamyang Taschi Bodjul dopadla velmi dobře a tento pes si z výstavy odnesl tituly- Výborný 1, CAC,Vítěz speciální výstavy, BOB !!!!
Radost byla o to větší  , ´že se nám podařilo porazit velmi kvalitního a krásného psa jménem Ich. H´aran Horpa Taschi Bodjul. Tento pes si letos odvezl velmi cenný titul Evropský vítěz a Bob z evropské výstavy Tulln 2OO5. K tomuto titulu mu velmi gratulujeme.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další výsledky a mnoho jiného můžete vidět na stránkách našich přátel - WWW.Bohemia-acro.com