Mezinárodní výstava psů Graz 11.-12.3. 2OO6 - Rakousko

Prostorné  vytopené haly, všude v kruzích koberce, ale dost malé výstavní kruhy ,to byla výstava v Grazu. Na této výstavě jsme byli letos poprvé,ale myslím ,že když to vyjde tak se sem určitě příští rok vrátíme. Tato výstava byla součástí tzv.  akce Austrian Double Champion. Druhá z této výstavy se koná v Innsbrucku a tak se chystáme i tam. Grazu se zadařilo a tak již v výsledkům :-)

Mops - posuzovala pí. Susanne Kuratko(A(, celkem přihlášeno 31 psů

Aleks iz Strigino - Výborný 1, Jugenbester(CAJC), B O B !!!! ,BIG 3!!!!
Multich. Fatman Dog-Lome -Výborný1, CACA, r.CACIB

Gabriela Pibaro - Výborný 1, CACA,r.CACIB
Ch.Feli Pibaro - Výborná 1, CACA, CACIB
Aleks iz StriginoAleks iz StroginoAleks iz StroginoAleks na BIG3Aleks u kruhu na BIG
Na foto z výstavy ve stáří 1O měsíců !!!!
           

Na tuto výstavu s námi jela trénovat i malá Innes, která se bude vystavovat již příští týden v Nitře ve třídě štěnat(3-6 měsíců).Na foto ve stáří 3,5 měsíců :-))
Innes Pibaro Innes Pibaro
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Australský ovčák - posuzoval p. Rajko Rotner (SLO), celkem příhlášeno 35!!!psů

Jch. Shallow River´s Wesan Tepa - Výborný 1, CACA!!!!!

Nemohu si odpustit ty vykříčníky ,protože to byl opravdu úspěch. Pan rozhodčí se rozhodl , že bude pro plemeno australský ovčák zadávat jen jeden titul CACA pro psa a jeden pro fenu. To znamená , že všichni psi,kteří vyhrají svojí třídu získají známku Výborná1. Vítězové třídy mezitřídy, otevřené a šampionů se utkají o pouze jeden titul CACA a tento titul dostal náš teprve 16 měsíční pes!!!. To znaméná, že musel porazit celkem 13psů! :-))). Tento titul v opačném pohlaví obdržela jeho sestra Shallow Riverś Wahe Huli Tepa Acro v konkurenci 7fen :-)(majitel ch.st.Bohemia -Acro).Prostě naši australáčci zabodovali!!!

 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vice výsledků a mnoho dalšího můžete vidět na stránkách našich přátel www.bohemia-acro.com